Nasıl Mağaza Açabilirim?

Mağaza’nın Sağladığı Ayrıcalıklar 
Açacağınız mağaza sayesinde daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Portföy dahilinde ilan verirken onay beklemeden ve zaman kaybetmeden ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Toplu doping indirimlerinin yanı sıra mağazanıza özel çağrı merkezi hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra özel kategori belirleme, mağazaya uygun tasarım belirleme, mağaza sayfasında ve eklenen fotoğraflarda logo kullanma imkanlarına da mağaza açarak sahip olabilirsiniz. 

Mağazanızın açılmasıyla birlikte sahip olacağınız mağaza ikonunuz ve kısayolu, ilanamerica.com’u ziyaret eden ziyaretçilerin mağazanıza kolayca ulaşmasını sağlayacaktır. Mağazanızı oluşturduktan sonra sayfalarınız ile ilgili hazırlayacağınız tanıtım yazıları sayesinden müşterileriniz ya da ziyaretçiler mağazanız hakkında detaylı bilgilere ulaşma imkanı sağlar. Ayrıca mağazanızda yer alan ürünleri zaman engeli olmadan dünyanın faklı yerlerinde yer alan milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz. 

Mağaza Açmak İçin Neler Yapılmalıdır?
Ürünlerinizi zaman ve mekan engeli olmadan dünyanın birçok farklı bölgesinde yer alan hedef kitlelere tanıtmak için sahibimolurmusun.com’da mağaza açmanız yeterlidir. Mağaza açmak için yapmanız gereken şey web sitemizde yer alan ilgili iletişim seçeneklerinden bizimle iletişime geçmektir.